کد مطلب: 129988
به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد اختتاميه جشنواره نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي آبان 97 برگزار مي‌شود
تاریخ انتشار : 1397/05/17 10:56:05
نمایش : 5274

سومين دوره جشنواره نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي امسال به ميزباني واحد دانشگاهي شهرکرد برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي به نقل از واحد شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمين دکتر ابراهيم کلانتري معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر گفت: در اين دوره 2 هزار و 100 اثر دانشجويي به دبيرخانه اين جشنواره در 39 کد رشته تخصصي با 3 محور آثار، نشريات و مقالات ويژه و اعلامي ارسال شد که به رقابت خواهند پرداخت.

دکتر کلانتري افزود: در اين دوره براي تخصصي‌تر شدن رقابت‌ها و جهت‌بخشي صحيح به دانشجويان شرکت‌کننده در جشنواره بر خلاف دوره‌هاي قبل اين جشنواره، آثار با محدوديت شرکت در مسابقه روبه‌رو بودند و هر اثر فقط در يک کد رشته امکان شرکت در رقابت‌ها را دارا بود.

وي اظهار داشت: داوري مقدماتي اين جشنواره با حضور 5 تن از فعالان سابق نشريات دانشجويي که همگي از مديران و فعالان رسانه‌هاي کشوري هستند در محل دبيرخانه جشنواره در شهرکرد آغاز به کار کرده و اين مرحله از داوري‌ها ادامه خواهد داشت. معيارهاي اين دوره داوري بر اساس 3 اصل اصول مطبوعاتي، اصول نگارش و کيفيت محتوايي مطالب استوار خواهد بود.

معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي تصريح کرد: از ابتکارات جشنواره سوم، استفاده ويژه از بيانات و منويات مقام معظم رهبري در موضوعات اعلامي دبيرخانه بوده که حاصل آن، موضوعات و محورهاي کارآمدي نظام جمهوري اسلامي، اقتصاد مقاومتي، نقش و اهميت شهداي مدافع حرم در حفظ امنيت و استقلال کشور، سبک زندگي اسلامي – ايراني، تبيين کار تميز فرهنگي و آتش‌به‌اختيار در عرصه فرهنگي، ابعاد نفوذ و تهاجم فرهنگي دشمن، لزوم خودکفايي علمي در عرصه فناوري و توانمندي نظامي و علوم انساني بوده که به عنوان موضوعات بخش مقالات ويژه مشخص شده است.
دکترکلانتري خاطرنشان کرد: داوري نهايي اين جشنواره هفته آخر شهريور با حضور استادان و کارشناسان حوزه رسانه انجام و جمع دو نمره داوران ابتدايي و نهايي، مشخص‌کننده نفرات برگزيده خواهد بود. اختتاميه اين دوره 26 آبان سال جاري در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار خواهد شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن