کد مطلب: 129986
پيام دکتر ولايتي به مناسبت روز خبرنگار: خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه، زبان گوياي مردم ايران هستند
تاریخ انتشار : 1397/05/17 10:49:58
نمایش : 1716

رئيس هيات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامي در پيامي با تبريک روز خبرنگار به خبرنگاران و اصحاب رسانه ، عرصه خبر و اطلاع رساني کشور را زبان گوياي مردم  ايران دانست.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر ولايتي رئيس هيات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامي در پيامي به مناسبت روز خبرنگار در صفحه اينستا گرام خود تاکيد کرد: خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه اي، زبان گوياي مردم ايران هستند.

متن پيام به اين شرح است :

بسم الله الرحمن الرحيم

17 مردادماه که با فداکاري و شهادت محمود صارمي همزمان است، نشانه اي است از مجاهدت ها و تلاش هاي فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني که در جهت آگاهي بخشي، تنوير افکار عمومي و همراهي در مسير رشد و توسعه کشور گام بر مي دارند و اين روز بزرگ را به همه اين عزيزان تبريک مي گويم و براي انان توفيق و سربلندي آرزومندم.

و اما شرايط امروز کشور شايد بيش از هر زمان ديگري يادآور اهميت و جايگاه رسانه ها در آرامش بخشي و ارائه اخبار و تحليل هاي درست و دقيق است تا بتوانند حقانيت و مظلوميت ملت بزرگ ايران اسلامي را که با شجاعت و مقاومت در برابر زياده خواهي هاي سلطه گران که نابودي ايران را دنبال مي کنند و البته اين خواب شوم را به گور خواهند برد، فرياد نمايند.

ايران اسلامي نشان داد که در کنار ايستادگي و مقاومت، همواره بر اصول و تعهدات خويش پايبند است و کساني که مدعي دروغين تعهد و امنيت در جهان هستند و به ويژه امريکا، نقش بي کفايت خود را در برهم زدن تعهدات بين المللي حتي تا خط کشيدن بر تعهدات اسلاف و دولت هاي خويش ايفا نمودند و نه در مورد ايران که در مورد متحدان خويش، بر هيچ تعهدي استقرار نداشته و ندارند.

رسانه ها و اصحاب قلم که دل در گرو ايران اسلامي و رشد و توسعه کشور داشته و دارند و زبان گوياي مردم ايران هستند، مي بايست وضعيت امروز جامعه جهاني را تحليل و شرايط به ناحق و ناجوانمردانه تحميلي که از سوي آمريکا و دست نشانده هاي آنان بر کشور تحميل گرديده را به درستي ارائه نمايند و بي ترديد پيروزي همچون گذشته براي ملت و مردم بزرگ ايران خواهد بود.

بار ديگر اين روز بزرگ را تبريک و براي يکايک فعالان رسانه اي، اساتيد اين عرصه و خبرنگاران حوزه هاي مختلف توفيق و سربلندي آرزومندم.

علي اکبر ولايتي

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن