کد مطلب: 129961
از سوي خبرگزاري آنا؛واحدهاي برتر دانشگاه آزاد اسلامي در اطلاع‌رساني معرفي شدند
تاریخ انتشار : 1397/04/11
نمایش : 459
واحدهاي برتر دانشگاه آزاد اسلامي در راستاي معرفي ماهانه برترين‌ها با توجه و تاکيد بر توليد محتوا، اطلاع‌رساني مناسب و پوشش اخبار و فعاليت‌هاي دانشگاهي در ماه خرداد معرفي شدند.

به گزارش خبرنگار آنا، مدير عامل خبرگزاري آنا در راستاي تجليل ماهيانه از واحدهاي برتر دانشگاهي در امر توليد محتوا و اطلاع‌رساني اخبار و انعکاس مناسب فعاليت‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي از 6 واحد برتر اين دانشگاه در ماه خرداد تجليل و در نامه‌اي به روساي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي از مديران و مسئولان روابط عمومي اين واحدهاي دانشگاهي و نمايندگان خبري خبرگزاري دانشگاه آزاد اسلامي (آنا) تشکر و قدرداني کرد.

در نامه‌ دکتر حسن کربلايي به روساي واحدهاي برگزيده آمده است: پيرو تصميم خبرگزاري دانشگاه آزاد اسلامي آنا مبني بر قدرداني، تشويق و تجليل ماهانه؛ از واحدهاي برتر دانشگاه در عرصه اطلاع رساني و فعاليت‌هاي رسانه‌اي از نماينده آنا و مدير روابط عمومي به پاس اهتمام در تعامل و همدلي با اين خبرگزاري و تلاش موثر در توليد محتوا، اطلاع رساني و ارسال بموقع اخبار و گزارش‌هاي فعاليت واحد دانشگاهي‌ در خرداد 97 و رعايت شاخص‌هاي تعيين شده خبرگزاري به عنوان روابط عمومي و رابط خبري برتر تجليل و قدرداني مي‌شود.

در اين نامه‌ها، فاتح‌علي عيدي مديرکل روابط عمومي واحد تبريز، بهنام اسماعيلي مدير روابط عمومي واحد شهرکرد، محمدحسين خاکي مدير سابق روابط عمومي واحد قم، دکتر سيدرضا جزء‌مومني مدير روابط عمومي واحد دامغان، علي بحريني مدير روابط عمومي واحد بندرعباس و مصطفي فيض مدير روابط عمومي واحد سمنان به عنوان نفرات برگزيده و برتر خبرگزاري آنا در ماه خرداد معرفي شدند.

مدير عامل خبرگزاري آنا از سيدمرصاد موسوي، اصغر عالميان، غلامحسين غاربي، لادن لنگري، سارا روشني، زهرا شيرمحمدي، مهدي صفرزاده، سيدحسين طالبي، فريدون مفيدي، محمود سلطاني، سيد اميررضا حسيني نژاد، مجيد مشک بيد حقيقي، علي گلابي صالحي، جليل کاظمي پور، حيدر داودي، رضا شکارلو، فرزاد نصري، مسعود شريفي، محمدرضا بخشي، اصغر جوکار، مهدي يزداني، نوذر فياض بخش به ترتيب مديران و رابطان خبري واحد کرمان، اصفهان، اردبيل، بجنورد، علوم و تحقيقات، علوم پزشکي تهران، همدان، ورامين، آزادشهر، علي آباد کتول، شاهرود، رشت، اروميه، بردسير، ايلام، خوي، کرج، اهواز، مرند، کازرون، لارستان و ياسوج هم به دليل تلاش‌ در توليد محتوا و تعامل با آنا قدرداني کرد.

به گزارش آنا، کربلايي با اعلام اينکه اکثر واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي از جامع، بزرگ، کوچک و ... در بخش اطلاع رساني فعال و با خبرگزاري آنا در ارتباط پويا و تعامل خوب هستند از مديران روابط عمومي و رابطان خبري بويژه کساني که در توليد محتوا فعال بوده و اخبار توليدي به خبرگزاري ارسال مي کنند، تشکر کرد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن