کد مطلب: 129805
برگزاری پنجمین جلسه سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامي در واحد شهرکرد
تاریخ انتشار : 1390/12/14 00:00:00
نمایش : 340


در ابتدای این جلسه، رئیس واحد شهرکرد گزارشی از اقدامات انجام شده در ستاد استانی مستقر در واحد شهرکرد ارائه داد وگفت : از جمله برنامه های در دست اقدام در واحد شهرکرد می توان به دیدار اعضای ستاد سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، برگزاری نشست
مطبوعاتی، برگزاری جلسه شورای اداری استان در واحد شهرکرد، برگزاری پیاده روی عمومی، اختصاص بخشی از نشریه مرآت به سی امین سالگرد، هماهنگی با مطبوعات سراسری، هفته نامه های استانی، خبر گزاری ها و صدا و سیمای استان جهت پوشش خبری برنامه های ستاد برگزاری همایش سی امین سالگرد در 31اردیبهشت ماه 1391 اشاره کرد. دکتر علیرضا گلشنی افزود: یکی از اهداف مهم ستاد سی امین سالگرد معرفی دستاوردها وامکانات واحد های دانشگاهی است. وی به بازدید هایی که از طرف وزارتخانه های علوم ، تحقیقات و فن آوری و بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از واحد شهرکرد در سال جاری بوده است، اشاره کرد و گفت: امکانات، تجهیزات و پتانسیل های موجود در واحد شهرکرد شگفتی هیات های بازدید کننده را در پی داشت، و در روند تصویب رشته های کارشناسی ارشد و دکترا در واحد شهرکرد بسیار موثر بوده است. رئیس واحد شهرکرد افزود: خیلی ها نمی دانند چه اتفاقی در واحد های دانشگاهی افتاده و باید از نزدیک امکانات را ببینند.
اضافه می شود : برگزاری گردهمایی فارغ التحصیلان به عنوان سخن گویان دانشگاه، برگزاری جشن گرامی داشت سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی،  تشکیل ستاد گرامیداشت سی امین سالگرد در واحد ها، برگزاری مسابقات ورزشی و معرفی واحد های دانشگاهی به میهمانان در ایام نوروز از جمله مصوبات این نشست بود.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن