کد مطلب: 129804
راه اندازی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در استان چهار محال و بختیاری
تاریخ انتشار : 1390/12/23 00:00:00
نمایش : 304

دکتر علیرضا گلشنی افزود : واحد علوم وتحقیقات از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی، در رشته های دکترای تخصصی زبان و ادبیات فارسی، کارشناسی ارشد حسابداری، حقوق جزا و جرم شناسی، معماری  و روانشناسی ، بهمن ماه امسال ثبت نام بعمل آورد.
وی تصریح کرد : این واحد مهر ماه سال آینده از داوطلبانی که از طریق آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های فوق و همچنین رشته های کارشناسی ارشد بافت شناسی دامپزشکی، انگل شناسی دامپزشکی و شیلات (پرورش آبزیان) پذیرفته شوند، ثبت نام می نماید.
دکتر گلشنی خاطر نشان کرد : رشته های ریاضی، زیست علوم جانوری، زیست ژنتیک، دامپزشکی گرایش بهداشت و مدیریت آموزشی  در مقطع دکترای تخصصی و رشته های کارشناسی ارشد اقتصاد، تربیت بدنی، کامپیوتر نرم افزار، شیمی – فیزیک، برق، آموزش زبان انگلیسی، حقوق خصوصی، زیست علوم جانوری و دامپزشکی مدیریت طیور، جهت تصویب و راه اندازی به منطقه چهار و سازمان مرکزی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد شده اند. 
رییس واحد شهرکرد در پایان ابراز امیدواری کرد : با توسعه واحد علوم و تحقیقات گامی در جهت برطرف کردن نیاز متقاضیان تحصیلات تکمیلی و توسعه نیروی انسانی مورد نیاز در استان برداشته شده است و به این ترتیب از مهاجرت های تحصیلی نیز کاسته می شود.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن