کد مطلب: 129159
در آستانه برگزاری مراسم سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت: دیدار اعضای ستاد سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و هیات رئیسه واحد شهرکرد با نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرکرد
تاریخ انتشار : 1391/1/20 00:00:00
نمایش : 232

رئیس ستاد سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آمادگی این واحد دانشگاهی را جهت برگزاری نماز جمعه شهرکرد در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد نیز مطرح نمودند که مقررشد توسط ستاد برگزاری نماز جمعه شهرکرد مورد بررسی قرار گیرد.
درادامه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد گفت: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی یکی از کار های خوب نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود و جا دارد نظام روی این مسئله به عنوان یک حرکت ارزشمند فرهنگی و پر کردن یک خلاء بسیار بزرگ مانور بدهد.
حجه الاسلام والمسلمین نکونام افزود: اگر ما دانشگاه آزاد اسلامی را نداشتیم با بسیاری از مسائل و موانع در رشد علمی جوانان و جامعه روبرو می شدیم وچه درداخل کشورو چه دربیرون کشور از لحاظ گسترش کمی و کیفی خوب کار شده است و جلو بسیاری از هجرت ها از کشور گرفته شد.
وی گفت: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی حقا و انصافا حرکت بسیار زیبایی  بود و از افتخارات نظام محسوب می شود . لذا جا دارد که  در جهت آشنا نمودن مردم با دستاوردها و افتخارات این مجموعه عظیم برنامه ریزی شود و فعالیت ستاد سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی  در استان خبر خوبی بود . وی همچنین آمادگی خود را جهت شرکت در برنامه های این ستاد اعلام نمود.
درپایان این دیدار دکتر گلشنی گزارشی از دستاورد ها و افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی و منطقه چهار در مسائل فرهنگی را نیز ارائه داد. وی تصریح کرد: با تدابیر و پیگیری های معاونت فرهنگی دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی برای پنجمین بار متوالی در امر اقامه نماز در بین 102 سازمان کشور به مقام برتر دست یافت، که بدست آوردن این دستاورد و حفظ آن در پنچ سال متوالی بسیار مهم است.
وی تصریح کرد: تاکنون 120 مسجد در واحد ها احداث شده است که تا پایان برنامه 1404 به حدود 400 مسجد خواهند رسید که یک دستاورد بزرگ فرهنگی خواهد بود، بعلاوه احداث 42 مقبره شهدای گمنام و اعزام سالانه بیش از 160 هزار نفر از دانشجویان و اساتید به عمره مفرده نیز از جمله اقدامات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی است و در واحد شهرکرد نیز به سهم خود چنین اقداماتی صورت گرفته است. 

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن