کد مطلب: 128797
در ديدار نوروزي با رئيس و اعضاي هيات رئيس دانشگاه آزاد اسلامي:
ابراز خرسندي آيت الله هاشمي رفسنجاني از عمل به وعده ها و اجرايي شدن برنامه ها در مديريت جديد
تاریخ انتشار : 1395/01/15 08:48:20
نمایش : 1056

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي ضمن تبريک فرارسيدن سال جديد و آرزوي سالي پر خير و برکت، براي مردم و نظام جمهوري اسلامي آرزوي توفيق روزافزون کرد.

دکتر حسن روحاني رئيس جمهور ضمن تبريک سال جديد، ابراز اميدواري کرد در سال پيش رو از ثمرات اقدامات سال گذشته استفاده و بهره برداري شود.

وي به موفقيت مردم ايران در برجام و همچنين انتخابات مجلس اشاره کرد و با بيان اينکه امسال از سوي رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل ناميده شده است، ابراز اميدواري کرد همه ارکان نظام در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري عمل کنند.

دکتر روحاني، برجام را مصداق اتم و اکمل تبديل تهديد به فرصت دانست و حضور مردم ايران در انتخابات هفتم اسفند را هنرمندانه توصيف کرد.

همچنين دکتر ميرزاده به همراه هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي، قبل از ظهر امروز به ديدار رئيس هيأت امنا و هيأت موسس دانشگاه آزاد اسلامي رفت.

در ابتداي اين ديدار، دکتر ميرزاده ضمن تبريک سال نو به بنيانگذار دانشگاه آزاد اسلامي، ابراز اميدواري کرد: اين مجموعه در سال پيش رو بتواند با توجه به اسناد بالادستي نظام همچنان زير نظر هيأت امنا و هيأت موسس، به خدمت علمي و پژوهشي و فناوري خود به کشور ادامه دهد.

ميرزاده با يادآوري تاکيد آيت الله هاشمي رفسنجاني بر رسيدگي به وضعيت کارکنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: بودجه سال 95 دانشگاه در اسفندماه ابلاغ شده و همه احکام آن ازجمله افزايش حقوق کارکنان، از فروردين سال جاري اجرايي مي شود.

آيت الله هاشمي رفسنجاني رئيس هيأت امنا و هيأت موسس دانشگاه آزاد اسلامي نيز در اين ديدار ضمن تبريک فرارسيدن سال جديد و آرزوي موفقيت براي رئيس و اعضاي هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي، از خدمات صورت گرفته توسط تيم مديريتي دانشگاه تشکر کرد.

وي با بيان اينکه امور در دانشگاه آزاد اسلامي دلسوزانه پيگيري مي شود، خطاب به اعضاي هيأت رئيسه دانشگاه گفت: تحقق وعده هايي که داده بوديد و اجراي برنامه هايي که پيش بيني کرده بوديد، عملاً ديده مي شود و باعث کاهش شکايات و مراجعات مردمي و اظهار لطف آنها شده است.

آيت الله هاشمي رفسنجاني افزود: در تماس ها و ديدارهاي داخلي و خارجي، به ما گفته مي شود که بايد به دانشگاه آزاد اسلامي افتخار کنيم چرا که ظرف تنها 30 سال، چنين دانشگاهي را با اين امکانات و بنيه علمي به وجود آورده ايد.

وي افزود: اين اقدام افتخارآميز، نمونه اي کامل است از اينکه اگر به مردم اعتماد کنيم و مردم صاحب اختيار باشند و مديران به ايشان خدمت کنند، کارها بهتر پيش مي رود.

رئيس هيات امنا و هيات موسس دانشگاه آزاد اسلامي با تشکر از دکتر جاسبي که در اين ديدار حضور داشت،

به تاريخ صدر اسلام و نقش مردم در اداره امور اشاره کرد و نحوه تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي را ناشي از مديريت اسلامي دانست.

آيت الله هاشمي رفسنجاني در ادامه با اشاره به پتانسيل ها و ظرفيت هاي اقليمي و توانمندي هاي علمي دانشگاه آزاد اسلامي، به بازديد خود از مجتمع پارس جنوبي در عسلويه، خواستار تاسيس يک شهرک علمي دانش بنيان در حوزه پتروشيمي توسط دانشگاه آزاد اسلامي در ساحل خليج فارس شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن