کد مطلب: 128780
دکتر ميرزاده در جلسه شوراي دانشگاه تاکيد کرد:
با حضور باشکوه و مشارکت بالاي مردم در انتخابات زمينه همبستگي، توسعه و آباداني ايران فراهم شده است
تاریخ انتشار : 1394/12/10 14:33:01
نمایش : 935

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر ميزاده در اين جلسه با تاکيد بر اينکه شوراي دانشگاه يکي از ارکان دانشگاه آزاد اسلامي طبق اساسنامه هيات موسس است و تصميمات اين شورا همانند مصوبات هيات امنا و هيات موسس دانشگاه لازم الاجرا است، گفت: خوشبختانه در شوراي دانشگاه از نقطه نظرات يک جمع فرهيخته، دانشمند، صاحب نظر و با تجربه براي اداره امور دانشگاه و بهبود روش ها استفاده مي شود.

وي در ادامه جلسه با بيان اينکه مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات موفقيت بزرگي بود که پس از برجام براي ملت ايران، رهبري و انقلاب اسلامي حاصل شد ، گفت: اين انتخابات داراي معاني سياسي، اجتماعي و فرهنگي زيادي است از جمله بيانگر اين است که همواره تصميم مردم غالب بوده و با توجه به آيه شريفه " وَاللَّهُ غالِبٌ عَلىٰ أَمرِهِ وَلٰکِنَّ أَکثَرَ النّاسِ لا يَعلَمونَ" مي توان گفت ارده الهي از آستين مردم درآمده و يک افتخار بزرگ با حضور باشکوه مردم در پاي صندوق هاي راي رقم زده است.

دکتر ميرزاده تاکيد کرد: اين موضوع نشان دهنده زنده بودن جامعه و اتخاذ تصميم نهايي توسط مردم است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اينکه همانند انتخابات خرداد 92 مردم در انتخابات 7 اسفند نيز اراده خود را حاکم کردند، ابراز اميدواري کرد: مجلسي تشکيل شود که ضمن تحقق بخشيدن به اهداف انقلاب اسلامي و تامين فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر همدلي و همزباني دولت و ملت، بتواند مشکلات اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي کشور را حل کند.

مشارکت بالاي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي در انتخابات 7 اسفند

وي با بيان اينکه گزارش ها نشان مي دهد که جامعه دانشگاهي نيز در اين انتخابات حضور باشکوهي داشته اند، گفت: مشارکت واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي نيز در اين انتخابات بسيار بالا بوده و با شرکت در انتخابات وظيفه ملي و اسلامي خود را به نحو احسن انجام داده اند.

دکتر ميرزاده تاکيد کرد: با حضور باشکوه و مشارکت بالاي مردم در انتخابات زمينه اجراي برجام 2 و همدلي داخلي و ملي که در حقيقت زمينه سازي براي همبستگي، توسعه و آباداني ايران است فراهم شده که اين موضوع امر بسيار مبارکي است.

در اين جلسه کليات برنامه راهبردي سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامي تصويب شد و مقرر شد اين برنامه در يک کارگروه مجددا با توجه به شرايط سازمان سما بازنگري شود. همچنين کليات استراتژي سند راهبري معاونت اداري و مالي دانشگاه مصوب و مقرر شد يک برنامه کاربري به اين سند اضافه شده و در اولين جلسه شوراي دانشگاه برنامه هاي سازمان سما و معاونت اداري و مالي دانشگاه مجددا مطرح شود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن