کد مطلب: 128772
دکتر ميرزاده پس از شرکت در انتخابات:
شرکت در انتخابات يکي از پايه هاي اصولي استواري نظام است
تاریخ انتشار : 1394/12/08 09:05:59
نمایش : 912

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر ميرزاده در حاشيه حضور خود براي شرکت در انتخابات، طي مصاحبه اي در رابطه با تاثير حضور مردم در انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي گفت: نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به دست مردم بر پا شده است. بنابراين شرکت در انتخابات يکي از پايه هاي اصلي استواري نظام است.

وي در ادامه، شرکت در انتخابات را وظيفه ملي و شرعي مردم ايران دانست و اظهار داشت: وظيفه ملي و اسلامي ماست که در انتخابات شرکت کنيم و از نظام خود حمايت کنيم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اينکه انتخابات تاثير بسيار زيادي در سطح بين المللي خواهد داشت، گفت: جهانيان امروز شاهد خواهند بود که مردم ايران پس از 37 سال همچنان پاي نظام خود ايستاده اند. همچنانکه حضور پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن جلوه ديگري از اين پايبندي به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بود که جهان نظاره گر آن بود.

دکتر ميرزاده همچنين بيان کرد: انتخابات انسجام و وحدت ملي ما را براي اجراي برنامه هاي توسعه اي توسط دولت بالا خواهد برد.

وي با اشاره به شعار سال «همدلي و همزباني» گفت: اميدواريم مجلسي به روي کار آيد که مشکلات مردم را حل کند و زمينه توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي را با همکاري دولت بيش از پيش فراهم آورد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در رابطه با آينده پيش روي ايران اسلامي پس از برجام و انتخابات گفت: انتخابات ان شا اله مکمل پيروزي برجام خواهد بود.

وي افزود: قطعاً با حضور فراگير مردم در انتخابات و پاي صندوق هاي راي، در کنار شرايط جديدي که پس از برجام در سطح بين المللي براي کشور رقم خورده است، اين انتخابات با تشکيل يک مجلس همراه و همگام با دولت مي تواند يک انسجام ملي را براي توسعه کشور به ويژه در شرايط جديد به همراه داشته باشد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن