کد مطلب: 128769
دعوت دکتر ميرزاده از دانشگاهيان براي شرکت در انتخابات 7 اسفند
پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به جامعه دانشگاهي کشور براي مشارکت در انتخابات هفتم اسفندماه سال دولت و ملت، همدلي و همزباني
تاریخ انتشار : 1394/12/05 15:57:02
نمایش : 655

به گزارش مرکز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، در متن اين پيام آمده است:

هفتم اسفند، ميعادگاه ديگري است که مردم ايران با حضور گسترده در پاي صندوق­هاي رأي دو انتخابات مهم مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري، نقش موثر خود در بسط مردم‌سالاري ديني را در کشورمان به منصه ظهور مي­‌رسانند.

در شرايطي که دولت تدبير و اميد با اتکا به خواست مردم و با حمايت­‌هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي، توانسته است سد تحريم­‌ها را در مقابل دشمنان خارجي شکسته و موجي از اميد در دل ايرانيان بيافريند، همگان اتفاق نظر دارند که اختلاف ميان نمايندگان و دولت مي‌­تواند به تشديد اختلاف ميان مردم و گسترش يأس و نااميدي جوانان منجر شود. خوشبختانه در هر دو طيف عمده سياسي کشور، افراد فرهيخته، دلسوز، مجرب، روشن­‌بين و آينده­‌نگر وجود دارند که انتخاب ايشان مي­‌تواند شاکله يک مجلس قوي و همراه و همگام با دولت را براي تحقق اهداف انقلاب اسلامي و به طور خاص رشد 8درصدي اقتصاد ملي فراهم سازد و انشاءالله اين مهم با حضور گسترده مردم در پاي صندوق­‌هاي رأي و انتخاب نامزدهاي اصلح، در هفتم اسفند جاري رقم خواهد خورد.

بي­‌شک عدم مشارکت در انتخابات پيش رو، فرصت دادن به افرادي است که جايگزين نمايندگان دلسوز خواهند شد و اين رويکرد منفي يعني 4 سال آينده به جاي توسعه کشور و کاهش فاصله‌­ها و جبران عقب‌ماندگي‌­ها، به موضوعات فرعي و حاشيه­‌اي پرداخته شود و کشور محل منازعاتي گردد که در افق توسعه­‌اي و برنامه چشم­‌انداز جايي ندارد.

به عنوان عضوي از جامعه دانشگاهي ايران، اطمينان خاطر دارم که اساتيد محترم و دانشجويان عزيز و کارکنان گرامي همه دانشگاه­ها و ساير اقشار ملت عزيز و هوشمند ايران، شرکت فعالانه­ اي در اين روز تاريخي و انتخابات سرنوشت­‌ساز خواهند داشت و به نمايندگاني رأي خواهند داد که رويکرد اصلي آنها توسعه و آباداني ايران اسلامي باشد. نمايندگاني که سابقه دشمن‌ستيزي، فسادستيزي، پاکدستي و پاکدامني داشته و اعتلاي کشور براي آنان بر مصالح حزبي و گروهي و شخصي ترجيح داشته باشد.

حميد ميرزاده

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن