کد مطلب: 128659
تجليل از کتابداران برتر دانشگاه
در مراسم گراميداشت هفته کتاب و کتابخواني از 34 استاد، کارمند و دانشجوي برتر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد تجليل شد
تاریخ انتشار : 1394/09/04
نمایش : 2359
   همزمان با هفته کتاب و کتابخواني از مولف کتاب برتر سال، برندگان مسابقه کتابخواني در سطوح استادي، کارمندي و دانشجويي، کتابداران برتر و پرسنل کتابخانه با اهداي لوح سپاس تجليل و قدرداني شد.
  معاون پژوهش و فن‌آوري دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: کتابخانه‌هاي دانشگاه با داشتن 134 هزار عنوان کتاب فارسي و لاتين، 8 پايگاه جستجوي منابع آنلاين، کتابخانه مرکزي، دو کتابخانه کلينيک و پنج کتابخانه دانشکده اي يکي از گسترده‌ترين مجوعه کتابخانه‌ها در سطح استان چهارمحال و بختياري محسوب مي‌شوند.
  دکتر شهرام مشهدي‌زاده افزود: به غير از امکانات کتابخانه، در بخش تحصيلات تکميلي حدود 4 هزار و پانصد عنوان کتاب موجود است که آماده سرويس‌دهي به پژوهشگران و محققان استان است. در ادامه اين مراسم رييس امور کتابخانه هاي دانشگاه هم به ارائه سخنراني با موضوع مطالعه و کتابخواني و راهکارهاي ارتقاي فرهنگ مطالعه پرداخت. دکتر محمد اسماعيلي فارساني در خصوص روش هاي جستجوي مقالات از پايگاه هاي اطلاعاتي فارسي و لاتين هم مطالبي را به صورت پاورپوينت براي شرکت کنندگان در مراسم ارائه داد. در پايان اين مراسم از 34 استاد، کارمند و دانشجوي برتر در بخش هاي مسابقات کتابخواني، دانشجويان فعال در کتابخانه و اعضاي برتر تجليل و قدرداني شد. اضافه مي شود: کتاب راهنماي تحقيق و تدوين گزارش اثر دکتر حجت اله مرادي عضو هيأت علمي واحد شهرکرد هم به عنوان کتاب برتر سال معرفي و تجليل شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن