در يازدهمين جشنواره جهادگران علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري
تجليل از سه طرح علمي و پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
همزمان با گراميداشت چهلمين سال تاسيس سازمان بسيج مستضعفين يازدهمين جشنواره و نمايشگاه جهادگران علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري با حضور مسئولين و پژوهشگران استاني در فرهنگسراي شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:  
مدير مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: توسعه فرهنگ تحقيق و الگوسازي در جامعه، کمک به تجاري­سازي طرح­هاي ارائه شده، حمايت از نخبگان و تجليل از برگزيدگان جهادي علم و فناوري از اهداف برگزاري اين جشنواره و برپايي نمايشگاه بود.
دکتر مهدي جهانگيري اظهار داشت:70  طرح به عنوان طرح هاي برتر استاني در نمايشگاه دستاوردهاي نخبگان بسيجي استان انتخاب شد که اين طرح هاي برگزيده به نمايشگاه ملي در اسفند ماه ارسال خواهند شد.
وي افزود: مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در اين نمايشگاه با سه طرح "دمنوش­هاي گياهي کچوان" با سرپرستي دکتر مهرداد عطايي کچويي، "طراحي و ساخت شبيه­ساز خورشيدي" با سرپرستي دکتر حيدرعلي رييسي و "طراحي و ساخت دستگاه مکانيزه تعيين مکان منبع صوتي" شرکت کرد و به عنوان طرح هاي برتر تجليل شدند.
در اين جشنواره که با حضور سردار اکبري فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختياري، دکتر مهدي جهانگيري رييس خانه نخبگان بسيج استان چهارمحال و بختياري و مدير مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، سرهنگ جمشيدي مسئول سازمان علمي پژوهشي سپاه استان چهارمحال و بختياري و ديگر مسئولان در فرهنگسراي شهرکرد برگزار شد، از 51 نفر از نخبگان برتر علمي پژوهشي تجليل شد.