مسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه‌هاي استان چهارمحال و بختياري تأکيد کرد؛
ضرورت گفتمان‌سازي قرآن در دانشگاه‌ها
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌هاي استان چهارمحال و بختياري گفت: «طبق حديثي در فتنه‌ها بايد به قرآن مراجعه شود و بايد صورت جدي‌تر به امر گفتمان‌سازي قرآن در دانشگاه‌ها بپردازيم.»
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
نخستين نشست شوراي هماهنگي فعاليت هاي قرآن و عترت (ع) در دانشگاه هاي استان چهارمحال و بختياري در سالن جلسات مجنمع فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي باخير مقدم به حاضرين در جلسه گفت: در مباحث قرآني فقط به فرهنگ سازي شکلي قرآن اکتفا شده است و براي حاکميت محتوايي قرآن تلاشي انجام نگرفته است و اگر فعاليت انجام شده خيلي ناچيز بوده است لذا نخستين فلسفه شورا که با حضور معاونين فرهنگي دانشگاه برگزار مي شود تلاش براي محتوا سازي مباحث قرآني در دانشگاه ها است.
حجت الاسلام والمسلمين دکتر رضا قاسمي نژاد در ادامه اظهار داشت: طبق حديثي در فتنه ها بايد به قرآن مراجعه شود و اين امر بايد در جامعه فرهنگ سازي شودچرا که قرآن اصلي ترين بخش اعتقادي ما است و ما تکليف داريم که به صورت جدي تر به امر گفتمان سازي قرآن در دانشگاه ها بپردازيم.
وي گزارشي از جلسات برگزار شده با رابطين قرآني دانشگاه ها از زمان انتخاب اين دفتر به عنوان دبيرخانه فعاليت هاي قرآن و عترت نيز ارائه داد.
 در ادامه حجت الاسلام و المسلمين صفي ،مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان، ضمن تشکر از حضور اعضا و دغدغه مندي در زمينه فعاليت هاي قرآني در دانشگاه به تشريح آيين نامه پرداخت و در ادامه نيز حاضرين به ذکر پيشنهادها و نقطه نظرات خود پرداختند.
برگزاري جشنواره هاي قرآني در سطح دانشگاه هاي استان به صورت هماهنگ براي تقسيم هزينه ها، ايجاد يک کانال مجازي براي اطلاع دانشگاه ها از برنامه هاي ساير دانشگاه ها و استفاده از اين برنامه ها، برگزاري برنامه هاي قرآني ويژه استادان دانشگاه به صورت هدفمند و مستمر و برنامه ريزي توسط شورا براي خلاء هاي موجود در دانشگاه ها، از جمله پيشنهادهاي اعضاي حاضر در اين جلسه بود.