بيانيه روساي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي:
رهبر معظم انقلاب با حمايتي حکيمانه، دست ملت و مسئولان را در بزنگاه تاريخي گرفتند

روساي واحدها و مراکز دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور با صدور بيانيه‌اي تأکيد کردند: رهبر معظم انقلاب با حمايتي حکيمانه، دست ملت و مسئولان را در بزنگاه تاريخي گرفتند

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، روساي واحدها و مراکز دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور با صدور بيانيه‌اي، حمايت خود را از ورود خردمندانه رهبر معظم انقلاب در حمايت از مردم اعلام کردند.

در متن اين بيانيه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحيم
از آنجا که نقش امامت امت، هدايت مديران و آحاد مردم است و مديران ارشد، لايه بين مردم و رهبري در اداره کشور هستند و بايد در اعتمادآفريني و اتکاي به مردم بکوشند، ورود حکيمانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب در حمايت از يک تصميم مديريتي در سطح عالي‌ترين مقامات کشور، سرشار از منطق و حکمت بود. هرچند شايد تمام زواياي اين خردورزي بر همگان آشکار نشود، اما بايد درمقابل ولايت فقيه مدبر و عالم سر تعظيم فرود آورد و به وجود حکيمي که سخنش فصل‌الخطاب است، بر خود باليد.

مروري بر واژگان حمايت امام خامنه‌اي از تصميم قانوني سران قوا، نهايت حکمت و عدالت را روشن مي‌کند. جمع همزمان چند جهت انعکاس صداي ساختار و حاکميت، حمايت از تصميم‌گيران قانوني کشور، بازگويي درد و صداي طبقات متوسط و پايين‌دست مردم، محکوم کردن اغتشاشات اشرار و اراذل ضدانقلاب و منافقين آدمکش و افشاي پروژه دشمن بيروني، کاري بس دشوار است که رهبر روزهاي سخت، در نهايت ظرافت و دقت به ايفاي آن پرداخت.

ورود شجاعانه و جوانمردانه امام خامنه‌اي (مدظله العالي) دست همگان اعم از توده مردم، نمايندگان مردم در مجلس و دولت، نخبگان و صاحبنظران، علما و مسئولان را گرفت و همگان را از به خطا رفتن در يک بزنگاه بزرگ تاريخي نجات داد.
روساي واحدها و مراکز دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور»