در انزجار از منافقان و اشرار صورت گرفت؛
حضور دانشگاهيان در تجمع خودجوش مردم شهرکرد
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
هيأت رييسه دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به همراه جمعي از استادان، کارکنان و دانشجويان همقدم و هم صدا با ديگر اقشار جامعه در "تجمع خودجوش مردمي، انزجار از اشرار حوادث اخير و تجديد بيعت با امام خامنه اي (مدظله العالي)" که در مصلاي بزرگ حضرت امام خميني (ره) شهرکرد برگزار شد؛ شرکت کردند.
بعد از گران شدن قيمت سوخت، برخي از معاندان انقلاب و اشرار اقدام به تخريب اماکن عمومي و آتش زدن بيت المال و دارايي هاي خصوصي مردم کردند.
به دنبال اين اقدام شرمانه صبح امروز جمعيت باشکوهي از انقلابيون شهرکرد اعم از اداري و غير اداري پير و جوان و زن و مرد در تجمعي اعتراض آميز در مصلاي بزرگ شهر با سر دادن شعارهايي، نفرت خود را از اشرار جامعه اعلام کردند.
معترضين پس از اين مراسم، از مقابل مصلاي امام (ره) تا پارک سوار دانش راهپيمايي کردند و با سر دادن فريادهاي الله اکبر با رهبر معظم انقلاب تجديد بيعت کردند.
اضافه مي شود: دکتر ابراهيم رحيمي سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و حجت الاسلام والمسلمين رضا قاسمي نژاد مسئول نهاد رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري دانشگاهيان معترض به حوادث اخير کشور را همراهي کردند.